  • Đăng ngày 06-05-2019 10:07:25 PM - 2374 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: 6XV1840-2AH10
    • Product introduction
      Product parameters
      Brand : Siemens SIEMENS     Siemens brand new original authentic)
      Name: PROFIBUS FC  standard cable
      Order number : 6XV1 840-2AH10
    Tình trạng sản phẩm:
    DP bus connector DP connector RS485 network connector
    90 degree outlet 6ES7972-0BA12-0XA0 without programming port
             6ES7972-0BB12-0XA0 with programming port
    90 degree outlet 6ES7972-0BA52-0XA0 without programming port quick connector
              6ES792-0BB52-0XA0 with programming port quick connector
    35 degree outlet 6ES7972-0BA41-0XA0 without programming port
             6ES7972-0BB41-0XA0 with programming port
    35 degree outlet 6ES7972-0BA42-0XA0 without programming port
             6ES7972-0BB42-0XA0 with programming port
    35 degree outlet 6ES7972-0BB60-0XA0  without  PG  interface  ,  fast connection
    35 degree outlet 6ES7972-0BB60-0XA0  with  PG  interface  ,  fast connection
    The company's main business:
    1 S7-400 ET200 S7-300 S7-200 Smart200 S7-1500, S7-1200
    , logic control module LOGO 230RC 230RCO 230RCL 24RC ,24RCL, etc.
    SITOP series DC power supply 24V DC 1.3A 2.5A 3A 5A 10A ,20A 40A