  • Đăng ngày 24-08-2023 04:53:00 PM - 437 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: S004624
  • Tình trạng sản phẩm:
    • Brand: Chenzhu
    • Model: CZDL-IAC-10A
    • Origin: Mainland China
    • Province: Shanghai
    • City: Shanghai
    • Color classification: 0~10A, 4~20mA 0~5A, 4~20mA For specific parameters, please consult customer service